Praca – Dyrektor ds. Sprzedaży

Kantorino sp. z o.o. poszukuje kandydatów do objęcia kluczowego stanowiska w spółce.

Dyrektor ds. Sprzedaży produktów finansowych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • opracowanie strategii sprzedaży
  • stworzenie struktury handlowej
  • rozbudowa portfolio klientów
  • zarządzanie relacjami z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie w obrocie walutami
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • zorientowanie na cele biznesowe
  • wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office (m. in. Excel)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie + system motywacyjny
  • możliwość szybkiej ścieżki awansu oraz współtworzenia perspektywicznej firmy (fintech)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@kantorino.com.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kantorino sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Niniejsza oferta pracy jest dostępna również na ogólnopolskim portalu pracy: