GameTrade – nowy start-up spółki Kantorino

GameTrade w skrócie

GameTrade to innowacyjna strona internetowa GameTrade.com.pl dla początkujących, która zgromadzi graczy, aby handlować grami osobiście. Ten pomysł pozwoli zaoszczędzić swoim członkom setki a nawet tysiące złotych rocznie, nie zmuszając się do wymiany swoich gier wideo w punktach sprzedaży detalicznej.

Stan obecny projektu GameTrade.com.pl

Korzystając z doświadczeń i wiedzy o rynku gier spółka Kantorino Sp. z o.o. podjęła decyzję o uruchomieniu nowego przedsięwzięcia w formie start-up’u.

W listopadzie 2019 roku został zrealizowany projekt budowy i uruchomienia serwisu ogłoszeń lokalnych skoncentrowanego na obszarze gier komputerowych i gier wideo. Jest to projekt o nazwie GameTrade, w ramach którego został uruchomiony serwis pod adresem https://gametrade.com.pl. Aktualnie jest to wersja beta, poszukiwani są inwestorzy pozwalający na uruchomienie pełnej wersji w połowie 2020 roku.

Serwis pozwala zamieszczać bezpłatne ogłoszenia sprzedaży, zakupu bądź wymiany gier, konsol, sprzętu komputerowego i akcesoriów. Użytkownicy mogą zakładać bezpłatne konta, za zakupy, sprzedaż i wymianę gier serwis nie pobiera żadnych opłat.

W pierwszym miesiącu (listopad 2019), jeszcze w trakcie budowy, serwis odwiedziło 2 tysiące użytkowników. Na początku 2020 roku jest planowana kampania reklamowa promująca ten niezwykle szybki i prosty w użytkowaniu serwis, w którym wymiana gier zyskała proste i skuteczne narzędzie.

Kluczowe cechy

Co to jest GameTrade?

Celem GameTrade.com.pl jest stworzenie forum, na którym gracze w każdym wieku mogą handlować grami wideo lokalnie z graczami mieszkającymi w tym samym mieście lub województwie. Ta strona stanie się alternatywą dla gier wideo w lokalnym sklepie detalicznym, w którym klienci sprzedając nieużywaną grę otrzymają niewielki procent faktycznie zapłaconej kwoty.

GameTrade.com.pl to fascynująca koncepcja biznesowa, która wykorzystuje osiągnięcia takich firm jak Craigslist i Ebay oraz OLX. Ludzie zdają sobie sprawę, że kontakty międzyludzkie to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy w dzisiejszej gospodarce. Branża gier wideo to branża warta wiele miliardów dolarów, a GameTrade.com stanie się głównym miejscem handlu ludźmi.

Jak działa Gametrade?

Rejestracja jest bezpłatna! Gdy jesteś zarejestrowanym członkiem, możesz wymienić wszystkie swoje gry w swoim osobistym profilu. Następnie wyszukaj gry, które chcesz i zaoferuj oferty tym, którzy mieszkają w pobliżu. Kiedy dwóch członków zgadza się na wymianę, dokonują uzgodnień za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby spotkać się osobiście i wymienić gry. Nie wymaga korespondencji.

Zobaczysz, co tak naprawdę dostajesz, inwestorze!

Większość funduszy zebranych za pośrednictwem tego działania zostanie przeznaczona na marketing. Musimy przekazać informację o serwisie i poinformować jak najwięcej osób, o co chodzi w GameTrade, abyś mógł zacząć handlować z innymi graczami w Twoim mieście. W dzisiejszej ekonomii ludzie szukają każdego sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy i musimy dać im do zrozumienia, że ​​ta strona internetowa zrobi dokładnie to.

Reszta niezbędnych funduszy zostanie wykorzystana do poprawy ogólnej funkcjonalności strony internetowej. W tej chwili strona internetowa jest ukończona w 65% i planowana data uruchomienia pełnej funkcjonalności to 1 czerwca 2020. Obecnie uruchomiona wersja beta pozwala nam badać obszary funkcjonalności, które wymagają poprawy.

Jak możesz pomóc GameTrade odnieść sukces?

Jeśli lubisz gry wideo lub znasz kogoś, kto je zna, powiedz im o GameTrade.com.pl.

Również możesz:

  1. Śledź nas na Facebooku
  2. Śledź nas na Twitterze
  3. Przekaż nam swoją opinię i sugestie
  4. Zarejestruj się za darmo!

Jednak najbardziej zależy nam na pozyskaniu partnerów gotowych wesprzeć projekt finansowo lub rzeczowo (reklama, prace programistyczne, hosting, materiały promocyjne).

O firmie i zespole

Jak to wszystko się zaczęło?

Wszyscy nasi przyjaciele i ja (szef sprzedaży Kantorino) uwielbiamy gry wideo i bawiliśmy się nimi od dziecka. Jak zapewne wiesz, gry wideo są drogie, a wartość handlowa gdy odsprzedajesz w punktach sprzedaży detalicznej jest bardzo niewielka. Pomyślałem więc, dlaczego nie pominąć pośrednika i stworzyć stronę internetową, aby handlować grami wideo bezpośrednio z innymi graczami mieszkającymi w moim mieście. Uważam, że powinieneś być w stanie grać w wiele gier i jednocześnie mieć trochę pieniędzy w kieszeni.

Z myślą o tym założyliśmy GameTrade.com.pl. Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie w zarządzaniu i marketingu daj mi pewność, że z Twoją pomocą możemy odnieść sukces w realizacji tego przedsięwzięcia biznesowego i przenieść GameTrade.com.pl na wyższy poziom!

Chciałem jeszcze osobiście podziękować za poświęcenie czasu i rozważenie GameTrade.com.pl jako obszaru inwestycji.

W imieniu Kantorino Sp. z o.o. i GameTrade.com.pl

Artur Ornatowski


A better way to trade video games

Categories: Gaming, Internet, Online Portals
IPO Status: Private
Company Type: For Profit
Website: https://gametrade.com.pl
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/gametrade/

Gametrade.com.pl offers users the unique ability to exchange games between each other, as well as the opportunity to buy and sell games, or just simply show off their own private game collection. Gametrade.pl is specifically designed for gamers, those who own gaming consoles, computer games and generally speaking all electronic game lovers.

GameTrade.com.pl is going to be a leader in used games market in Poland and one of the most popular gaming websites in the country.