Kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. W ramach naszej działalności oferujemy innowacyjne i kompleksowe usługi dotyczące rozwoju firm i pozyskiwania źródeł finansowania. Przeprowadzamy audyty spółek, przeprowadzamy szkolenia w zakresie wystąpień publicznych dla osób prezentujących projekt przed inwestorami, przygotowujemy dedykowane strony internetowe pod planowane przedsięwzięcia, projektujemy logotypy i księgi znaku dla nowych marek a nawet możemy poprowadzić szkolenia dla członków Twojego zespołu w zakresie „health and work balance”. Choć analiza finansowa stanowi główny filar naszej działalności, zwracamy uwagę klientów również na inne czynniki sukcesu i pomagamy ten sukces osiągnąć. W szczególności przeprowadzamy kampanie marketingowe wprowadzające nowe produkty i marki na rynek.

Otrzymując od Ciebie korespondencję zachowamy ją w bazie kontaktów dbając o to aby Twoje dane osobowe były bezpiecznie przechowywane. Regulacje prawne (RODO) nakładają na nas obowiązek poinformowania Cię, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Kantorino Sp. z o.o., Al. Jana Pawła II 61 lok. 228, 01-031 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w związku z otrzymaną informacją tak, aby zrealizować Twoje oczekiwania wyrażone w korespondencji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym czasie poprzez poniższy formularz. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z realizacją zamówień klientów, w tym o prawach przysługujących w związku z tym przetwarzaniem dostępne są pod linkiem Polityka prywatności. Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego w stopce strony podając w treści telefon kontaktowy.