Osiągnij więcej – urodziny Kantorino!

Już za 2 tygodnie Kantorino będzie obchodzić kolejne urodziny. Pozwolimy sobie więc życzyć wszystkim naszym klientom, kontrahentom i współpracownikom sukcesów, rozwoju i osiągania jak najwięcej. Z okazji zbliżającej się rocznicy poniżej krótkie streszczenie historii i informacji o nas. Zapraszamy do lektury!

NOWOCZESNE PLATFORMY WYMIANY WALUT

Kantorino jako platforma wymiany walut online ponad 5 lat temu zaczęła udostępniać specjalistyczne systemy użytkownikom inwestycje.pl, waluty.com i kantory.pl. Jednocześnie pracę rozpoczął portal www.kantoris.pl, który jest nowoczesnym serwisem oferującym dostęp do usług na preferencyjnych warunkach.

Kantoris gwarantuje możliwość dokonywania bezpiecznych operacji sprzedaży i zakupu walut. Platforma wykorzystuje m.in prezentacje kursów w czasie rzeczywistym (aktualne kursy platformy FOREX) a także monitoring ułatwiający zakup / sprzedaż waluty na najbardziej korzystnych warunkach. Dla wygody kontrahentów realizuje zadania przy współpracy z największymi bankami w kraju, wymiana dokonywana jest za pomocą rachunków w Alior Bank, Bank PEKAO S.A., BRE Bank, BZWBK, Credit Agricole, DnB NORD, ING Bank, mBank, Millenium Bank, MultiBank, PEKAO BP, Raiffeisen Bank.

WSPARCIE PROFESJONALISTÓW DLA BIZNESU

Kantorino wspiera klientów w zakresie doradztwa finansowego i walutowego, pozwalając na optymalizację kosztów bankowych i pośrednictwo w pozyskiwaniu źródeł finansowania zewnętrznego. Doświadczeni doradcy umożliwiają uzyskanie każdego typu finansowania bankowego w tym kredytów obrotowych, inwestycyjnych i faktoringu. Wieloletnia działalność pozwoliła na stworzenie kręgu profesjonalnych partnerów współpracujących, dzięki czemu firma może zaproponować wsparcie nawet przy przygotowaniu biznes planu czy prognozy finansowej.
Dopełnieniem oferty skierowanej do klientów biznesowych było uruchomienie pakietu Kantorino 360.

Opiera się on na pięciu filarach:

  • Optymalizacja kosztów
  • Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego
  • Agencja (reklama);
  • Konsulting;
  • Narzędzia analityczne oparte na produktach Microsoft;

Dzięki temu Kantorino może prowadzić swoich klientów od powstania marki, poprzez jej odpowiednią kreację, skuteczną reklamę i przemyślany marketing strategiczny. Następnie zapewniając skuteczne narzędzia analizy finansowej i biznesowej – ułatwia zarządzanie i nadzór nad przedsięwzięciami biznesowymi. 

MISJA STABILNEGO ROZWOJU

Dzięki wytrwałości całego zespołu, wspieranego przez najlepszych specjalistów, Kantorino wysunęło się na prowadzenie w zakresie transakcji walutowych. Obecnie firma posiada bogate zaplecze techniczne, a wszystkie procesy są stale monitorowane i udoskonalane – wszystko aby zapewnić najwyższą jakość usług.

W trosce o swoich klientów Kantorino stara się pobudzać ich do ciągłego rozwoju i osiągania założonych celów. Nowoczesne technologie łącząc z tradycyjnym kantorem stacjonarnym – zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którym zależy na lepszej przyszłości.