Jak zaoszczędzić na przelewach zagranicznych?

Męczą Cię i rujnują przelewy zagraniczne? Mamy najlepszą alternatywę!
A więc co zrobić żeby nie zrujnować się finansowo?

Polacy coraz częściej wyjeżdżają za granice w poszukiwaniu lepszego życia, lepszej pracy.
Najczęściej wyjeżdżają na Wyspy, Holandii, naszych sąsiadów Niemców i wiele innych krajów.
Wyjeżdżamy tam z różnych powodów czasem jest to wyjazd tymczasowy na rok czy dwa, czasem są to studia a czasem po prostu za tzw. chlebem by wspomóc nasze rodziny w Ojczystym kraju czy po prostu zarobić na mieszkanie czy dom. Bywa tak że ludzie zapuszczają tam korzenie i zostają tam na stałe później odwiedzają tylko nasze rodziny, przyjaciół w Ojczystym kraju.

Ci z Polaków, którzy wyjechali z kraju, często przelewają pieniądze do Polski i każdy ma ten sam problem: „jak zrobić przelew szybko, tanio i bezpiecznie?” a najlepiej jak zrobić to tak, żeby nasz odbiorca dostał przelew w naszej walucie PLN.

Dobry Kantor…

Potwierdzone statystyki wykazują że Polscy emigranci przywożą ogromne kwoty pieniędzy.
Okazuje się że wielu imigrantów wciąż przywozi i będzie przywoziło pieniądze do Polski a później wymieniają ją w kantorach. Wierzą że tak jest bezpieczniej… Ale czy na pewno?
Wahania kursów, niebezpieczeństwo w trakcie drogi i przewożenia pieniędzy pod tzw. pazuchą.

Tak więc, jak wybrać kantor? I chronić siebie i swoje pieniądze przed ich utratą?

Przede wszystkim nie polecamy wymiany gotówki w centrach miast turystycznych, na lotniskach samolotowych czy dworcach. Kursy są tam mało korzystne dla klienta i bardzo odbiegają od kursu rynkowego. Zatem zanim dokonamy gdziekolwiek transakcji wymiany waluty, upewnijmy się jaki jest mniej więcej aktualny kurs kupna i sprzedaży waluty. W przypadku niekorzystnej oferty zawsze możemy zrezygnować.

Może Bank?

Mniej emigrantów decyduje się na BANKOWE przelewy walutowe czy też PRZEKAZY pocztowe. 
Odstraszają ich gigantyczne koszty przelewów oraz kolejki. A i odbywają się w godzinach otwarcia banku. Mało tego Banki obciążają nas prowizją od wielkości kwoty i są to nie raz kolosalne pieniądze.

Wymiana i przelew w Kantoris.pl nawet w kilka sekund!

A jednak najszybszą najwygodniejsza opcją wysyłania pieniędzy z przewalutowaniem jest kantor internetowy!

Coraz więcej polskich imigrantów przekonuje się że jest to NAJLEPSZA! NAJTAŃSZA i NAJBEZPIECZNIEJSZA forma przelewów i wymian walutowych! Bez kolejek w Banku! Poczcie! I bez trzymania dużych ilości pieniędzy w kieszeni!

Zakładasz całkiem darmowe konto! I wymieniasz walutę!  Po najlepszym kursie zbliżonym do kursu NBP! Wymieniasz sam online bądź telefonicznie w kilka sekund! Posiadamy większość Banków w Polsce aby ułatwić szybkość przechodzenia pieniędzy od was do nas i na odwrót.